Nitro Xtreme™ 8-pakk 15ml

119.00€
Tootekood: 200ENG-NXT8PK → 82

Need väiksemad dosaatorid annavad teile mugavalt Kyäni Nitro Xtreme jõu proovipakendis. Ideaalsed käigu pealt.

aastal anti kolmele teadlasele Nobeli preemia avastuste eest teemal „Lämmastikoksiid kui südame-veresoonkonna signaalmolekul“. Tegemist oli teadusliku läbimurdega. Lämmastikoksiid on gaas, mille keemiline valem on NO.

Tegemist on rakutasandi infokandjaga, mis suudab tänu gaasilisele olekule rakumembraanidest läbi tungida. 1992. aastal kuulutas ajakiri Science lämmastikoksiidi „Aasta molekuliks“; 1998. aasta Nobeli preemiast alates on seda kutsutud ka „Elu molekuliks“.

Lämmastikoksiidi leidub kehas ohtrasti, kuid ühend on ebastabiilne ja lühikese elueaga, mistõttu tuleb seda kehas pidevalt uuendada. Lämmastikoksiidi saab edukalt sünteesida nitraatidest, mida leidub sellistes taimedes nagu Morinda citrifolia (noni).

Nii Nitro FX™ kui ka Nitro Xtreme™ sisaldavad Kyäni väärtuslikku toimeainete kooslust, sealhulgas noni mahla.

Koensüüm Q10 (CoQ10)

Magneesium

Tsink mängib olulist rolli paljudes inimkehas aset leidvates protsessides. Tsink toetab immuunsüsteemi tööd ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Samuti aitab tsink säilitada normaalseid kognitiivseid funktsioone, head nägemist ja tervet nahka, juukseid, küüsi ja luid. Tsink toetab normaalset fertiilsust ja paljunemisvõimet ning testosteroonitaseme reguleerimist veres.

*Kroom** aitab veresuhkru taset ning makrotoitainete metabolismi normaalsena hoida.

Niatsiin osaleb mitmetes inimorganismi metaboolsetes protsessides. Niatsiin aitab väsimus- ja kurnatustunnet vähendada, toetab närvisüsteemi ja normaalset energiavahetusprotsessi. 

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis