Kyäni Sunset

48.74€
Tootekood: 200ENG-SS → 19
Telli tooted krediitkaardiga SIIT

Kyäni Sunset on suurepärane kompleks tervisele hädavajalikest Omega 3 rasvhapetest ja tokotrienoolidest (E - vitamiinide tõhusam vorm). Tokotrienoolid, mis on saadud Annatto taime seemnetest, on nende puhtaim allikas maa peal. Seega on Sunset parim tokotrienoole sisaldav toode turul!

On Tõestatud, et tokotrienoolid aitavad:

 • Alandada effektiivselt halba kolesterooli
 • Parandada südame tööd ja elavdada vereringet
 • Võidelda veresoonte seintele kogunenud šlakkide vastu
 • Parandada organismi üldist energiataset ja vastupidavust
 • Anda antioküdatiivset kasu
 • Parandada ja hoida rakkude tervist
 • Reguleerida kõhunäärme tallitust
 • Hoida ja parandada naha tervist ja ilu

Kyäni Sunset on ka asendamatu Omega 3 rasvhapete allikas. Teadlased on tuvastanud, et:

 • Omega 3 osaleb vere hüübimise reguleerimises ja on põletikuvastaste omadustega
 • Omega 3 vähendab arütmia riski, vähendab aterosklerootiliste kämpude teket ja alandab mõõdukalt vererõhku ning halba kolesterooli
 • Omega 3 on väga kasulik reumatoidartriidi puhul
 • Aju vähendab õigeks funktsioneerimiseks Omega 3-e. Sellest on kasu ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.

Enamjaolt on kõik poes ja apteekides müüdavad kalaõli kapslid tehtud kasvatatud kalast ja testid näitasid, et oma efektiivsuse poolest ületas Kyäni Sunset neid 8-10 korda.

Omega-3 rasvhapped on vältimatult olulised igas inimarengu faasis. Neid leidub meie keha iga raku membraanis, võimaldades neil efektiivselt toimida. Lisaks kasutatakse neid igas kehasüsteemis: sealhulgas südame- ja veresoonkonnas, immuunsüsteemis ja närvisüsteemis. Omega 3 osaleb vere hüübimise reguleerimises ning on põletikuvastaste omadustega,  vähendab arütmia riski, alandab mõõdukalt vererõhku ming halba kolesterooli, on väga kasulik reumatiodartriidi puhul. Aju vajab samuti õigeks funktsioneerimiseks Omega3-e. Sellest on  kasu ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.  Isegi kui te sööte käesoleval ajal rasvarikast kala vähemalt 3-4 korda nädalas, siis ei saa te piisavalt Omega-3 oma toidust, kuna seal ei ole seda piisavalt. Selleks on vaja Omega3-e sisaldavat toidulisandit.
 
Kyäni kalaõli kapslitele on lisatud veel üks väga tähtis komponent – tokotrienool, millest inimesed üldiselt pole kuulnud. Tokotrienool on tegelikult E-vitamiin ja  E-vitamiini üks puhtamaid ja tõhusamaid vorme. Tokotrienoolid on pärit Annatto taime seemnetest. See taim kasvab Kesk-ja Lõuna-Ameerika vihmametsades.
Annatto põõsa seemned on puhtaim tokotrienoolide allikas Maa peal ja seetõttu ongi see toode parim tokotrienoolide allikas turul.
 
 
Sunset on asendamatu omega-3 allikas
 • Оmega-3 osaleb vere hüübimises, aitab reguleerida vererõhku ja on põletikuvastaste omadustega.
 • Alfa-linoleenhapes  ehk omega-3 rasvhapest sünteesitakse 2 väga tähtsat rasvhapet EPA ja DHA,mis mõlemad on vältimatud paljude organismi funktsioonide jaoks.
 • Uuringud näitavad, et EPA ja DHA vähendavad vere hüübimist, põletikulisi protsesse ja triglütseriidide hulka veres.
 • Ameerika Südame Assotsiatsioon soovitab iga päev tarvitada 1 g EPA ja DHA kalatoodete näol. Südame- ja veresoonkonna haiguste puhul aga 2-4 g.
 • Teadlased on veendunud, et omega_3 vähendab arütmia riski, vähendab aterosklerootiliste kämpude teket, alandab mõõdukalt vererõhku ning vähendab triglütseriidide hulka, mis põhjustab veresoonte lupjumist. Ligi 4 g/päevas omega_3 hapet vähendas katsealustel isikutel triglütseriidide hulka 25-30%. Üldine kolesterool ei muutunud.

Väike näide millises suhtes me saame tavatoidus omega 3-e:
Taimne õli Ω 6 g / 100 g Ω 3 g / 100 g Ω 6 :  Ω 3
Viinamarja seemned 72 1 72:1
Linaseemned 14 58 14:58
Soja 54 8 54:8
                                                                               
 • Omega-3 on väga kasulik reumatoidartriidi, aga ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.
 • Ajus on kõrge DHA hapete sisaldus (ligi 60%) ja sellepärast vajabki see õigeks funktsioneerimiseks omega 3.
 • California Ülikooli preliminaarsed uuringud näitavad, et omega-3 happed võivad aidata ennetada rinnavähi teket ja on kasulik jämesoole vähi puhul.Vähendades omega-6 ja samaaegselt suurendades omega-3 tarbimist, alanesid reumatoidartriitsed  põletikud, mõnedel patsientidel isegi suudeti vähendada mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite manustamist.

 

Siiski on Sunseti peamine tähtsus ja kasu just tokotrienoolidest ja selle hämmastavast efektist.
 

Tokotrienoolide ja tokoferoolide vahe:

  Tokotrienoolid Tokoferoolid
Naha tervis ja ilu X X
Antioksüdatiivne  kasu X X
Südametöö parandamine X X
Alandab veresuhkru taset X  
Alandab kolesterooli X  
Kaitseb ajurakkusid X  

On uuritud ja tõestatud, et tokotrienoolid on tõhusamad, kui neid tarvitada koos Alaska metsikult kasvava Sockeye lõhe õliga - nagu see just ongi Sunset koostises. Praegu ei ole teada teist samaväärset toodet! Toode on EL-is registreeritud. Sunset purgikeses on 90 kapslikest, mida tuleks võtta 3 kaupa päevas õhtusöögi ajal.

Kyäni Sunset tellimine on väga lihtne. Vajutades allolevale nupule, tuleb ette tootja tellimisvorm. Täida kõik nõutud väljad ja vali, kuidas soovid, et mahl Sinuli toimetatakse.

Saad valida, kas lähed ise lattu järele, lased saata Smartposti teel või lased kulleril mahla toimetada oma koju.

Ära usu, mida teised räägivad vaid proovi ise järele!

Kyäni on oma toote headuses niivõrd kindel, et on nõus pakkuma 30 päeva jooksul Raha Tagasi Garantiid juhul, kui see toode Sulle mingil põhjusel ei sobi. Seni pole keegi seda veel kasutanud :-)

 

TÄHELEPANU! Kyäni Sunset on puhas loodustoode, mille mõju võib olla individuaalselt erinev.
 Tootel võib olla erinevaid positiivseid mõjusid organismi tegevusele, kuid need on alati individuaalselt erinevad, Toodet ei peaks kasutama ühegi ravimi asemel, kui arst pole just andnud vastavat soovitust.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis