HL5 Kyäni Healthy Living

90.74€
Tootekood: HL5

Soovitame HL5 (fraasist "Healthy Living") kõigile terviseteadliku eluviisiga inimestele. Vananedes väheneb keha võime kollageenivalku toota, kuid HL5 saab pakkuda omapoolset tuge 5 grammi hüdrolüüsitud kollageenivalguga!

See võimas koostis on omane ainult HL5-le, ja kuna tegemist on Kyäniga, võid olla kindel, et toode on looduslik, gluteenivaba, piimavaba, suhkruvaba (magusainetega) ja GMO-vaba.

Proovi ise HL5 juba täna! See on mugavas pakendis ja meeldiva maitsega!
(Ühes HL5 karbis on 30 pakikest, igas 30 ml.)

HL5 on looduslikest koostisosadest VALGURIKAS (5 g) toode naturaalse TSITRUSVILJADE maitsega.

Soovitus kasutamiseks: Parima tulemuse jaoks võta harjumuseks tarbida iga päev üks pakike HL5 - kas hommikul, enne magamaminekut või siis toidukordade vahel. Enne kasutamist loksuta korralikult.

Vihje: HL5 on lihtsasti kasutatav, kasvõi käigu pealt. Rebi vaid pakike ülevalt lahti ja tarbi kas niisama või lisatuna oma lemmikjoogi või lemmiksmuuti sisse, ükskõik millal.

*Valgud aitavad säilitada lihasmassi ja hoida luustikku normaalsena.

Koostis: Vesi, rohutoidul kollageeni peptiidid, erütritool, happesuse regulaator sidrunhape, paksendaja ksantaankummi, looduslikud lõhna- ja maitseained (Mehhiko laimi ekstrakt, Sitsiilia sidruni ekstrakt, looduslik mõruduse varjaja), naatriumkloriid, frukto-oligosahhariid, säilitusaine kaaliumsorbaat, õunasiidriäädika pulber, magusaine stevioolglükosiid.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis