FIT20

55.94€
Tootekood: FIT20

Võimekas valk

Mõned meist saavad oma füüsilise koormuse kätte jõusaalis, teised jooksevad laste järel või on lihtsalt päev otsa jalul. Kui elustiil seab meile füüsilisi nõudmisi, muutub valkude tähtsus veel olulisemaks. Pole vahet, kas oled professionaalne sportlane või mitte - kui järgid aktiivset, töökat, tervislikku eluviisi, on sul vaja midagi, mis aitaks tulemusi parandada ja kiiremini taastuda. FIT20 - sa vajad just seda.

FIT20 on valmistatud rohutoidul põhineva vadakuvalgu isolaadist ja hüdrolüüsitud kollageenist ning sisaldab unikaalset kombinatsiooni valkudest ja magneesiumist, mis on vajalik saavutusvõime parandamiseks, treeningu toetamiseks ja sellest taastumiseks ning tervete lihaste kasvatamiseks.*
*Valgud aitavad kaasa lihasmassi kasvatamisele.

FIT20 on looduslik VALGURIKAS (20 g) toode naturaalse VANILLI maitsega.
(Üks FIT20 karp sisaldab 10 pakikest, igas 30,7 g)

FIT20 sisaldab piima, looduslikult esinevaid suhkruid (ilma lisatud suhkruta) ja magusaineid. KETO-SÕBRALIK toote.

Soovitus kasutamiseks: Sega pakikese sisu hoolikalt 250-350 ml veega või lisa oma lemmiksmuutile ning tarbi pärast treeningut, hommikusöögi ajal või ükskõik, millal ise soovid, et oma päevast valgutarbimist suurendada.
(Toode on mõeldud kasutamiseks koos aktiivse eluviisi ja tasakaalustatud toiduvalikuga.) Vihje: Vanillimaitseline FIT20 on ideaalne sinu jooki või smuutit värskendama. Pole vaja ei mõõdulusikat ega kaalu, lihtsalt ava pakk, sega ja naudi seda oma toiduvaliku lisana alati, kui soovid.

*Valgud aitavad kaasa lihasmassi kasvatamisele.
*Magneesium aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.
*Magneesium aitab hoida luid normaalsena.

Koostis: Rohutoidul vadakuvalgu isolaat (piim), rohutoidul kollageeni peptiidid, looduslik vanilliaroom, MCT-õli pulber (piim), magneesiumtsitraat, päevalilleletsitiin, magusaine stevioolglükosiid.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis