Kyäni NitroFX

54.74€
Tootekood: 200ENG-NFX56 → 37
Telli tooted krediitkaardigaSIIT

Kyäni NitroFX® on noni taimest valmistatud ekstrakt. Selle kontsentreeritud toote valmistamisel on kasutatud kõiki värske nonitaime osi. Noni lehtede ja mahlaga on Polüneesias juba aastatuhandeid ravitud marrastusi, lõike-, muljumis- ja põletushaavu. Samuti kasutati noni näonaha ilu säilitamiseks.

 

Iidsetele pärimustele toetudes ja teadusliku uurimistöö tulemusel valmistatud ekstrakt aitab meie organismil toota elutegevuseks hädavajalikku lämmastikdioksiidi (NO). NO aitab säilitada, kaitsta ja taastada iga rakku meie kehas. NO on signaalmolekul, misreguleerib meie keha kõiki protsesse ja funktsioone ning aitab organismil iseendaga toime tulla oma loomulikul viisil.

Lämmastikoksiid aitab:

 • Parandada vereringet
 • Alandada põletikku ja turset
 • Leevendada valu
 • Soodustada kudede taastumist
 • Parandada naha elastsust, vähendada kortsukeste teket
 • Leevendada päikesepõletust
 • Kiirendada erinevate haavade ja haavandite paranemist
 • Parandada seksuaalfunktsiooni
 • Hoida immuunsüsteemi tervena.
 • Hoida veresuhkru taset normis.
 • Soodustada vererõhu alanemist ja normaliseerumist.
 • Parandad ja korrastada vereringet
 • Tõrjuda vabu radikaale, sest sisaldab efektiivseid antioksüdante
 • Hoida kolesterooli taset normis
 • Säilitada liigeste liikuvust
 • Vähendada põletikke ja turseid
 • Kiirendada haavade paranemist
 • Leevendada valu
 • Kaitsta ja puhastada rakke ning taastada nende normaalse töö
 • Parandab vaimseid võimeid
 • Vähendada stressi ja frustratsiooni

 

 

On tuvastatud, et organism suudab tänapäeval toota umbes 30% tegelikult vajalikust NO-st ja tänu Noni ekstraktile paraneb oluliselt NO tootmine organismis.

Lämmastikoksiidi efekt tekib kohe kõikjal, kuhu seda kannad. Kasuta 2-3 korda päevas.

 

Kyäni NitroFX® on valmistatud 1998.a. meditsiinialal Nobeli preemia saanud uurimistöö alusel.

Toode on EL-is registreeritud.

Saad valida, kas lähed ise lattu järele, lased saata SmartPosti teel või lased kulleril mahla toimetada oma koju.

Ära usu, mida teised räägivad vaid proovi ise järele!

Kyäni on oma toote headuses niivõrd kindel, et on nõus pakkuma 30 päeva jooksul Raha Tagasi Garantiid juhul, kui see toode Sulle mingil põhjusel ei sobi. Seni pole keegi seda veel kasutanud :-)

 

Firma Kyäni aitas välja selgitada noni mõjuefekti, finantseerides sõltumatut uurimust.
1998. aastal anti Nobeli preemia meditsiini alal kolmele farmakoloogile lämmastikoksiidi (NO) efekti avastamise eest. See on bioloogiline gaas, mis mõjub nagu signaalmolekul ja reguleerib paljusid protsesse inimkehas.
• Nobeli preemia laureaatideks said Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad
 
Pärast nende avastust on avaldatud üle 70 000 lämmastikoksiidi puudutava teadustöö. Tänu nimetatud avastusele on see NO ühend üks nendest, mida on meditsiinis kõige rohkem uuritud.
Inimorganism suudab kahjuks toota tavapäraselt ca 30 % tegelikult vajaminevast lämmastikoksiidist ja tänu Noni ekstraktile aktiveerub oluliselt NO tootmine organismis.
Kyäni firma uurijad märkasid püsivat seost Noni tuntud eeliste ja tuhandetes teaduslikes uurimustes esitatud lämmastikoksiidi efekti vahel. Kas on võimalik, et Noni mõju põhineb NO efektil? Sellisel juhul – millised taimeosad annavad suurima NO efekti ja missugustes kombinatsioonides?
Uurijad kinnitasid, et erineval kujul annab Noni tõesti NO efekti in vitro eksperimentides. Ühed taimeosad avaldavad tunduvalt suuremat mõju, kui teised. Analüüsides erinevaid taimeosade kombinatsioone õnnestus Enliven International’i teadlastel saavutada in vitro eksperimentides maksimaalne NO efekt, mis on mõõdetav lämmastikoksiidi tavalise mõõtmismeetodiga – in vitro eksperimentidel endoteeli rakkudega. Tänu sellele võite kasutada Noni efekti, tarvitades Nitro FX™  ekstrakti.
 
Proovige ise, kuidas NITRO FX™ mõjub Teie organismile. Nautige loomulikku harmooniat ja eeliseid, mis on iseloomulikud noni ekstraktile.
 
LOODUSE JA TEADUSE LIIT, NITRO FX™ näol annab Teile uut energiat!
NITRO FX™ ekstrakti soovitatakse kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja tahavad oliliselt oma elukvaliteeti tõsta. Toode on pakendatud mugavasse 60ml pudelisse või 15 ml pudelikesse, mida võib endaga kaasas kanda. Toodet ei pea hoidma külmkapis.
 
Euroopa turul tutvustati toodet alles hiljuti, kuid see võidab endale edukalt pooldajaid, kuna BODY FX™ on toode elu elavdamiseks, virgutamiseks ja kosutamiseks!
 
Need muljed ja tulemused on individuaalsed ja nende eesmärgiks on ära tuua mõningad toimed, mis on saavutatud antud toote tarbimisel. Antud toode ei ole mõeldud haiguste ravimiseks või diagnoosimiseks.

Lisainformatsiooni lämmastikoksiidi efekti kohta – valgustamiseesmärkidel – võib leida järgmistelt internetilehekülgedelt:

www.nobel.se/medicine/educational/poster/1998
www.wxumac.demon.co.uk
www.research.ucla.edu/chal/25.htm
www.ucihealth.com/News/Releases/nitricOxideAndBloodpressure.htm
www.nitrodoctor.com

TÄHELEPANU! Kyäni NitroFX® on puhas loodustoode, mille mõju võib olla individuaalselt erinev, kuna tegemist pole ravimi- ega ravimilaadse tootega vaid loodusliku mahlaseguga.

Tootel võib olla erinevaid positiivseid mõjusid organismi tegevusele, kuid need on alati individuaalselt erinevad, Toodet ei peaks kasutama ühegi ravimi asemel, kui arst pole just andnud  vastavat soovitust.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis