Mis on Kyäni?

TOIT = TERVIS

Hiinlastel on ütlus, et inimene on see, mida ta sööb. Tahaks seda ütlust natuke muuta ja öelda, et meie keha võimaldab meil nautida seda füüsilist eksistentsi täpselt niipalju, kuipalju me ise hoolitseme selle eest mida ja kuidas me sööme.

Miks Kyäni?

Kyäni on põhjalike teadusuuringute käigus välja töötanud loodustooted, mis annavad kehale kõik vajalikud vitamiinid, antioksüdandid ja aminohapped. Tegemist on õigesti tasakaalustatud ja toimivas vahekorras ainetega, mida meie keha kasutab ehitusmaterjalina rakkude loomisel. Mis kõige tähtsam, kõik tooted sisaldavad 100% looduslikke komponente, mida ei ole spetsiaalselt kasvatatud, vaid korjatud nende looduslikest kasvukohtadest. Seega neid ei ole väetatud ega lisatud muid keemilisi ühendeid.

Kolm unikaalset toodet tagavad Sinu keha parima toimimise lähtudes just Sinu keha eripäradest. Meie keha juhib ülimalt intelligentne mehhanism, mis suudab kohandada kogu organismi toimimist vastavalt erinevatele olukordadele ja alati reageerib lähtudest justnimelt meile kõige soodsamast  tulemusest. Kõik mis on looduslik ja vajalik omistatakse justnimelt vajalikus koguses. Kõik ülejäänud juhitakse vastavaid teid pidi välja.

Kas on alternatiive?

Tegelikult Kyäni tooted ongi alternatiiv. Loodus on inimese keha vorminud nii, et mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumisega saab meie keha kõik vajalikud alusained, mille keha kasutab ära kaitsesüsteemi ülesehitamisel, et vastu seista haigusetekitajatele ja hoida enast optimaalses vormis. Paraku mitmete asjaolude tõttu oleme selle tõe unustanud ja järgi andes üha kiirenevale elutempole, oleme omaks võtnud toitumisstiili, mis ei toeta keha loomulikke alalhoiu ja kaitsemehhanisme.

Seega eelistage naturaalset toitu sünteetilisele või geneetiliselt moondatud toidule ja mahetoitu keemiliselt väetatud toidule. Sööge palju rohelist ja mis kõige tähtsam nautige söömist ja ärge asendage elust täiel määral rõõmu tundmist õgimisega. Elame just siin ja praegu, ning oleks rumal see võimalus käest lasta et mitte seda kõike nautida.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis