TOIT = TERVIS

Hiinlastel on ütlus, et inimene on see, mida ta sööb. Tahaks seda ütlust natuke muuta ja öelda, et meie keha võimaldab meil nautida seda füüsilist eksistentsi täpselt niipalju, kuipalju me ise hoolitseme selle eest mida ja kuidas me sööme.

Miks Kyäni?

Kyäni on põhjalike teadusuuringute käigus välja töötanud loodustooted, mis annavad kehale kõik vajalikud vitamiinid, antioksüdandid ja aminohapped. Tegemist on õigesti tasakaalustatud ja toimivas vahekorras ainetega, mida meie keha kasutab ehitusmaterjalina rakkude loomisel. Mis kõige tähtsam, kõik tooted sisaldavad 100% looduslikke komponente, mida ei ole spetsiaalselt kasvatatud, vaid korjatud nende looduslikest kasvukohtadest. Seega neid ei ole väetatud ega lisatud muid keemilisi ühendeid.

Hea külaline!

Sellelt lehelt soovitame osta ainult neil, kellel ei ole võimalust kasutada pangakaarti ja soovivad osta tooteid pangaülekandega. Juhul, kui teil on olemas pangakaart, millega saate osta interneti teel, siis saate oma ostu vormistada sellelt aadressilt: mauri.kyani.com

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Tsiidrehelü MTÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Minu Tervis