​​Fleuresse Skin Care System

210.80€
Артикул: FLESET1

Fleuresse nahahooldussüsteem põhineb taimsetel tüvirakukultuuridel ja muudel looduslikel taimeekstraktidel, see niisutab ja toidab nahka ning kiirendab naharakkude uuenemist, et nähtavale ilmuks säravam ja nooruslikuma välimusega nahk.

Fleuresse Serum on kerge ja värskendav seerum taimsetes tüvirakkudes leiduvate looduslike taimeekstraktide baasil, mis noorendab nahka, aitab kaitsta peente joonte ja kortsude tekke eest ja vähendab nähtavaid vananemismärke.

Fleuresse Boosting Cleanser paneb taimeekstraktid tööle sinu naha puhastamiseks ja võimaldab nahka imenduda vitamiinide, antioksüdantide ja aminohapete rikkalik segul.

Fleuresse Day Brightening Crème niisutab sinu nahka intensiivselt, leevendades nahaärritusi, rahustades ja toites nahka, et ennetada peente joonte teket ja pehmendada olemasolevaid jooni ja kortse.

Fleuresse Night Crème sisaldab rikkalikult antioksüdante, vitamiine ja aminohappeid ning võitleb naha paratamatute vananemismärkide vastu, niisutades, rahustades ja pehmendades nahka magamise ajal.

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

Mauri Organic Partnership OÜ

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Best Price Domains